YAPILAN DARBE GİRİŞİMİNİ NEFRETLE KINIYORUZ!!!

YAPILAN DARBE GİRİŞİMİNİ NEFRETLE KINIYOR, DEMOKRASİNİN, CUMHURBAŞKANIMIZIN VE HÜKÜMETİMİZİN YANINDA OLDUĞUMUZU TÜM ŞER ODAKLARINA HAYKIRIYORUZ

Ülkemiz demokrasisi tarihi ve büyük Türk Cumhuriyeti tarihinde bir utanç abidesi olarak anılacak olan, Pensilvanya'da odaklanmış hainlerin ve Türkiye Cumhuriyetinin gelişmesini istemeyen düşmanlarımızın uşakları tarafından demokrasimize yapılan bu darbe girişimini nefretle kınıyoruz. Başta demokrasimiz olmak üzere, halkın çoğunluklu oyları ile seçilmiş Cumhurbaşkanımız ve Hükümetimizin yanında olduğumuzu tüm bu şer odaklarına haykırıyoruz. Pensilvanya'da sığınmacı olan ve dış odaklara uşaklık yapan malum örgüt lideri tarafından organize edildiği açıkça ortada olan bu hain girişime Büyük TÜRK Halkı hiçbir ülkede örneğini göremediğimiz bir cesaret, olgunluk ve vakar içinde en güzel cevabı vermiştir. Bu olay, bundan sonraki Büyük Türkiye Cumhuriyeti tarihinde demokrasi bayramı olarak anılarak, kahraman demokrasi şehitlerimiz minnetle anılacaktır. En büyük acımız verdiğimiz vergilerle alınarak ellerine teslim edilen silahlarla bu hainlerin masum halkımızı katletmeleri olmuştur. Başta kahraman polislerimiz olmak üzere, mücadelede şehit düşen Vatandaşlarımıza ALLAH'TAN rahmet diliyoruz. Bu menfur ve utanç olayına vesile olan en alt kademeden en üst kademesine kadar ihanet içinde olanların idam edilmesini, FETOŞ denen bu ihanet terör örgütünün tamamen tüm mensupları ile devletin, yargının ve iş aleminin tüm kurumlarından yok edilmesi en büyük dileğimizdir.

Bizler iş adamları olarak, ihracatçılar olarak Ülkemizin refah seviyesinin arttırılması ve 2023 yılı için Ülkemizi dünyanın önde gelen ülkeleri arasına sokacak hedeflere ulaştırmak için gece gündüz canla başla yurtdışı piyasalarda mücadele verir iken, verdiğimiz vergilerden beslenerek, Ülkesine hizmet yerine hainlerin emrinde hareket eden bu hainlerin yaptıkları bizleri hedeflerimizden hiçbir şekilde saptırmayacak, bilakis azmimizi daha da artıracaktır.

Bu vesile ile, demokrasimize yapılan bu ihaneti ve darbe girişimini önleyen, demokrasisine sahip çıkan Kahraman Türk Halkımız ile aziz demokrasi şehitlerimize minnetlerimizi sunuyor, yaralılara da ALLAH'TAN acil şifalar diliyoruz.

Unutulmasın ki bu Ülkenin bileğini ALLAH'TAN başka hiçbir güç bükemeyecektir.

Kamuoyuna saygılarımızla arz olunur.

 

DOĞU KARADENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ