CEFAKAR VE VEFAKAR POLİS TEŞKİLATIMIZA VE MASUM VATANDAŞLARIMIZA YÖNELİK BU MENFUR VE KALLEŞ SALDIRIYI LANETLİYORUZ..

12/12/2016, Trabzon

CEFAKAR VE VEFAKAR POLİS TEŞKİLATIMIZA VE MASUM VATANDAŞLARIMIZA YÖNELİK BU MENFUR VE KALLEŞ SALDIRIYI LANETLİYORUZ..

 

İstanbul'da insanların aynı sevgi etrafında kenetlendiği bir spor dalı olan futbol müsabakasında insanların can ve malını korumakla vazifelendirilmiş cefakâr ve vefakâr polis kardeşlerimizin görev yaptığı sırada içimizde beslenen ahlaksızların da desteklediği hain ve kalleşler tarafından gerçekleştirilen menfur olay sonucu şehit olan polis kardeşlerimiz ve masum vatandaşlarımız için bir kez daha içimiz parçalanmıştır. Şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar ve yakınlarına da sabırlar dileriz.

 

Üç bir tarafı denizlerle ancak dört bir tarafı hainlerle sarılmış olan ülkemiz üzerinde oynanan kirli oyunlar Büyük Türk Milletinin vakarı ve Devletimizin kararlı duruşu karşısında hiçbir zaman amacına ulaşamayacak, bütün hainlerin olduğu gibi bu hainlerde en kısa sürede hak ettikleri cezaya maruz kalarak yok olacaklardır. Barışa, huzura, kardeşliğe kurşun sıkan bu hain elleri, bunları desteklemeyi sürdüren içte ve dışta mevcut şer güçleri, Ülkemiz üzerinde geçmişte olduğu gibi günümüzde de hain emellerine ulaşmak için kanlı planlarını bir şekilde sürdürmeye devam eden ve ettiren ulusal ve uluslararası terör siyaseti aktörlerini esefle kınıyor ve lanetliyoruz.

 

Yüreğimizi dağlayan, içimizi öfke, hüzün ve lanet duygularına boğan en son olay olarak İstanbul Vodafone Arena önünde vuku bulan bu adi ve menfur terör saldırısını şiddetle kınar, bu saldırıda canlarını feda ederek şehitlik mertebesine ulaşan aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Ahmet Hamdi GÜRDOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı 

 

Ek: Basın Bülteni

 

İlgili Dosyalar

basin.doc153,00 KB