ANKARA'DA YAŞANAN MENFUR SALDIRIYI ESEFLE KINIYORUZ..

 TERÖRÜ, TERÖRDEN BESLENENLERİ VE YANDAŞLARINI NEFRETLE KINIYORUZ !!!

Son günlerde güzel ülkemiz üzerinde oynanan kirli oyunlar üzücü bir şekilde hızla tezahür etmektedir. Artık bu adaletsiz gidişata son verilmesi gerekmektedir. Barışa, huzura, kardeşliğe kurşun sıkan bu hain elleri, bunları desteklemeyi sürdüren içte ve dışta mevcut şer güçleri, ülkemiz üzerinde geçmişte olduğu gibi günümüzde de hain emellerine ulaşmak için kanlı planlarını bir şekilde sürdürmeye devam eden ve ettiren ulusal ve uluslararası terör siyaseti aktörlerini esefle kınıyor ve lanetliyoruz.

Birlik, bütünlük ve huzurumuza karşı tavır alan, bölücü ve ayrılıkçı teröristlere karşı gerekenler yapılmalı, yetkililerce gerekli çareleri vakit geçirmeden bulmalı ve uygulanmalıdır. Büyük Türk Milleti, toplumun tüm katmanları ile birlikte hareket ederek tek bir vücut halinde sivil toplum kuruluşlarını da arkasına alarak terör odaklarına gereken cevabı vermelidir. Ülkemizin en kısa zamanda terör belasından kurtularak, hainlerin hak ettiği cezayı bulmasını, içerde destek veren yaltakçıların en ağır şekilde cezalandırılmasını acilen talep ediyoruz.

Yüreğimizi dağlayan, içimizi öfke, hüzün ve lanet duygularına boğan en son olay olarak Ankara Tren Garı önünde vuku bulan menfur terör saldırısını şiddetle kınar, bu saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

                                                                                                                                                                                                  AHMET HAMDİ GÜRDOĞAN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI