Orta-İleri Düzey Excel Eğitim Programı - 4

Sayın Üyemiz;                           

 

Bilindiği üzere MS Excel, iş dünyasının en çok kullanılan ve iş başvurularında en fazla aranan programıdır. Bu kapsamda Birliğimizce, gerek yönetici gerek ihracatçı firma çalışanlarımızın MS Excel konusundaki yetkinliklerini artırmak amacıyla 12 saat/4 hafta sürecek “Orta-İleri Düzey Excel Eğitim Programı” hazırlanmıştır.

  • 1 Nisan 2021 – Perşembe 14.00-17.00
  • 8 Nisan 2021 – Perşembe 14.00-17.00
  • 15 Nisan 2021 – Perşembe 14.00-17.00
  • 22 Nisan 2021 – Perşembe 14.00-17.00

Yukarıda yer alan planlama dahilinde gerçekleştirilecek 4 haftalık bu eğitimde, MS Excel kullanım yetkinliğini kazanarak, gerek günlük iş süreçlerini hızlandırmak gerek kariyerine katkı sağlamak isteyen tüm yönetici ve çalışanlar için önemli teknikler ve hayat kurtaran püf noktaları, orta düzeyden ileri düzeye bir akışla sunulacaktır.

The Unitech Kurumsal Eğitim & Danışmanlık firmasından Sayın Ali ERDÖNMEZ'in sunumu ile gerçekleştirilecek eğitim sonrası katılımcılar adına sertifika düzenlenecek ve ücretli online eğitim portalı www.vidoport.com üzerinden katılımcılara 1 yıllık ücretsiz MS Office eğitimleri üyeliği tanımlanacaktır.

Eğitim konuları ekte yer alan programın oturumları birbirini tamamlayıcı mahiyette olup, oturumların tamamına katılım sağlanması önem arz etmektedir.

Tüm dünyada her meslek grubuna hitap edecek özelliklere sahip olan ve tüm işletmeler için vazgeçilmez bir program olma özelliğini koruyan MS Excel'in aktif kullanımı konusunda yetkinleşerek rakiplerinizi geride bırakabileceğiniz “Orta-İleri Düzey Excel Eğitim Programı” etkinliği “Zoom Video Konferans” uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecek olup, başvuruların sadece internet aracılığıyla kabul edildiği söz konusu eğitime katılabilmek için https://zoom.us/webinar/register/WN_OWLuJ6jKQoOIIiwsZJVxng adresi üzerinden başvuru yapılarak kayıt olunması gerekmektedir.

100 kişilik kontenjan bulunan eğitim programına katılım için gerekli bilgiler aşağıda yer almakta olup, eğitim içeriğine https://dkib.org.tr/files/downloads/Excel_icerik.pdf adresinden erişim sağlanabilmektedir.

Bilgileri ve gereği rica olunur.

 

Kayıt Linki    : https://zoom.us/webinar/register/WN_OWLuJ6jKQoOIIiwsZJVxng

Webinar ID   : 932 2867 1135

Password       : 626459