2024/27 Rus E-ticaret Devi Ozon Global'de Satış Yapmanın Püf Noktaları Eğitimi Hk.

Sayın Üyemiz;

İhracatçı firmalarımız, gelecekte ihracatçı olmayı arzulayan işletmeler ve dış ticarete ilgi duyan bireyler için Genel Sekreterliğimiz tarafından koordine edilen eğitim faaliyetleri kapsamında 7 Şubat 2024 Çarşamba günü 14:00 – 17:00 saatlerinde Birliğimiz Toplantı Salonunda “Rus E-ticaret Devi Ozon Global'de Satış Yapmanın Püf Noktaları” konulu bir eğitim faaliyeti gerçekleştirilecektir.

Ücretsiz ve katılım sertifikalı olarak gerçekleştirilecek eğitimde; Rusya'nın en büyük online perakende platformu olan Ozon Global'de dijital çağın getirdiği kolaylıklardan faydalanarak milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşmanın yolları, Türkiye'de 29 ürün deposu ve gelişmiş lojistik ağı bulunan platformun lojistik avantajları ve platformda ürünlerinizi listeleme, ön plana çıkarma, satış artırma teknikleri hakkında Ozon Global uzmanları tarafından detaylı bilgiler aktarılacaktır.

Eğitim programına halihazırda e-ihracat yapan veya e-ihracata ilgi duyan ancak henüz tecrübesi bulunmayan tüm firmalarımız davetli olup, söz konusu eğitime katılabilmek için https://lnkd.in/dUKBWxjF adresinden başvuru yapılarak kayıt oluşturulması gerekmektedir.

Gereğini rica ederim.

Eğitim Tarihi: 7 Şubat 2024 Çarşamba

Eğitim Saati : 14:00-17:00

Eğitim Yeri : Genel Sekreterliğimiz Hizmet Binası 4.Kat Toplantı Salonu (Pazarkapı Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. No: 85/1 Kat:4 Ortahisar-Trabzon)

Kayıt linki : https://lnkd.in/dUKBWxjF