2022/10 Hedef Pazar Analizi ve Ticari İstihbarat & Uluslararası Pazarda Müşteri Bulma Eğitimi

Sayın Üyemiz;                          

 

Bilindiği üzere; dış ticaret ile ilgilenen firmaların bu konudaki bilgi ve becerilerini geliştirmek, gereksinim duyulan nitelikli işgücünün yetiştirilmesine katkıda bulunmak ve firmalarımızı ihracata yönlendirmek üzere Genel Sekreterliğimizce yıllık faaliyet programımız dahilinde her yıl çeşitli konularda eğitim programları düzenlenmektedir.        

Bu kapsamda, Birliğimizce 13 Ocak 2022 Perşembe Günü 09:00-16:00 saatleri arasında Gümüşhane'de faaliyet gösteren ihracatçılarımıza ve ihracatçı olmak isteyen firmalarımıza yönelik olarak “Hedef Pazar Analizi ve Ticari İstihbarat & Uluslararası Pazarda Müşteri Bulma” konulu, ücretsiz bir eğitim gerçekleştirilecektir.

Deneyimli eğitmen Murat ODACI tarafından gerçekleştirilecek bu eğitimle, firmalarımızın, ihracat çabalarını yönlendirebilecekleri en uygun, katma değeri en yüksek pazarların ve bu pazarlardaki potansiyel alıcı firmaların tespiti konusunda uygulama kabiliyetlerinin arttırılması amaçlanmaktadır.

Bahse konu eğitim Gümüşhane TSO Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek olup, söz konusu eğitime katılabilmek için https://forms.gle/YgZ47iWSr5WfiUnJ7 adresi üzerinden kayıt olunması gerekmektedir.

Bilgileri ve gereğini rica ederim.

 

Eğitim Tarih ve Saati : 13 Ocak 2022 Perşembe – 09:00-16:00

Eğitim Yeri                 : Gümüşhane TSO Toplantı Salonu

Başvuru Linki            : https://forms.gle/YgZ47iWSr5WfiUnJ7