2021/40 İş Modelleri Geliştirme, Pazar Araştırması ve Mega-Mikro Trendler Webinarı Hk.

Sayın Üyemiz;                          

 

Birliğimizce 25 Şubat 2021 Perşembe günü 14:00-17:00 saatleri arasında ihracatçılarımıza yönelik ve online olarak “İş Modelleri Geliştirme, Pazar Araştırması ve Mega-Mikro Trendler” konulu, ücretsiz webinar gerçekleştirilecektir.

Pazarlama dünyasının önde gelen isimlerinden Nurhan KEELER tarafından gerçekleştirilecek bu eğitimle, firmalarımızın ihracat çabalarını yönlendirebilecekleri en uygun, katma değeri en yüksek pazarları ve bu pazarlardaki potansiyel alıcı firmaları tespiti konusunda uygulama kabiliyetlerinin arttırılması amaçlanmaktadır.

  • Potansiyel pazarlar nereler? Hangi firmalar müşteriniz olabilir?
  • Doğru pazarlara ulaşmak için hangi etkili yöntemler var?
  • Rakip ve potansiyel müşteri analizlerini nasıl yapabiliriz?
  • Rakiplerden nasıl ayrışırsınız?
  • Mega, makro ve mikro trendler neden önemli, nasıl takip edebiliriz?

 

gibi birçok soruya da yanıt bulabileceğiniz “İş Modelleri Geliştirme, Pazar Araştırması ve Mega-Mikro Trendler” etkinliği “Zoom Video Konferans” uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecek olup, başvuruların sadece internet aracılığıyla kabul edildiği söz konusu eğitime katılabilmek için https://zoom.us/webinar/register/WN_Kme1z-DUR6-6yNiw9DZfEw adresi üzerinden başvuru yapılarak kayıt olunması gerekmektedir.

Sınırlı kontenjan bulunan eğitim programına katılım için gerekli bilgiler aşağıda yer almakta olup, eğitmen özgeçmişine https://eksperin.com/EksperGoruntule/Nurhan.Keeler adresinden erişim sağlanabilmektedir.

Bilgileri ve gereğini rica olunur.

 

Kayıt Linki    : https://zoom.us/webinar/register/WN_Kme1z-DUR6-6yNiw9DZfEw

Webinar ID   : 990 4776 6159

Password      : 012264