2021/315 Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Hk.

       Sayın Üyemiz;                                 

Ticaret Bakanlığı tarafından TOBB-TİM koordinasyonu, Genel Sekreterliğimiz ev sahipliği ve Bölge Ticaret Odaları müşterek organizasyonunda ekte yer alan program çerçevesinde 16-17 Kasım 2021 tarihlerinde ve 14:00-16:15 saatleri arasında “Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri” gerçekleştirilecektir.

  • İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları
  • Ticaret Bakanlığı Kolay İhracat Platformu
  • İhracatta Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları
  • Türk EXİMBANK İhracat Kredi Sigorta ve Garanti Programları
  • E- Ticaret / E-İhracat Uygulamaları

konularında Ticaret Bakanlığı ve EXIMBANK'ın uzman personeli tarafından bilgi aktarımının sağlanacağı seminere katılımınız; hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığı'nın güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız, hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.

“Zoom Video Konferans” uygulaması aracılığıyla online olarak gerçekleştirilecek seminere katılım ücretsiz olup; seminere katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda yer alan link üzerinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıt yaptıran üyelerimizin e-posta adreslerine katılım linki gönderilecek olup, bu nedenle üyelerimizin e-posta adreslerini doğru girmeleri önem arz etmektedir. Seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecektir.

Bilgileri ve gereğini rica ederim.

 

Kayıt Linki     : https://bit.ly/3c0wjtX

Meeting ID    : 869 8563 8217

Password      : 619871

 

Eğitim Programı