2020/148 Şirketlerde İhracat Verimliliğini Geliştirme Uygulamaları Eğitimi

Sayın Üyemiz;                          

Bilindiği üzere Covid-19 salgınının dünyada pandemik bir boyuta ulaşması akabinde yüz yüze gerçekleştirilen faaliyetlerin birçoğu dijital mecralar üzerinde yürütülmekte ve salgın sürecinin üretimden ticarete yansımasına kadar birçok etkisi yeni stratejilerin üretilmesini gerekli kılmaktadır.

Bu kapsamda, Birliğimizce 27 Ekim 2020 Salı günü 14:00-16:00 saatleri arasında ihracatçılarımıza yönelik ve online olarak “Şirketlerde İhracat Verimliliği Geliştirme Uygulamaları” konulu, ücretsiz eğitim gerçekleştirilecektir.

Deneyimli eğitimci Muteber BOZTEMUR tarafından gerçekleştirilecek bu eğitimle, düşük katma değer ve bilerek/bilinmeden üstlenilen riskler nedeniyle düşük verimlilik gözlenen ihracatta, güvenli ödeme /tahsilat yöntemleri ve gereksiz üstlenilen masrafların (rezerv vb) minimize edilmesiyle verimliliğin nasıl arttırılabileceği anlatılacak ve dış ticarette güvenli ödeme yöntemleri ele alınacaktır.

Bahse konu eğitim  “Zoom Video Konferans” uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecek olup, başvuruların sadece internet aracılığıyla kabul edildiği söz konusu eğitime katılabilmek için aşağıda yer alan kayıt linki üzerinden başvuru yapılarak kayıt olunması gerekmektedir.

Eğitim programı içini sınırlı kontenjan bulunmakta olup, eğitim içeriği, eğitmen özgeçmişi ve katılım için gerekli bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bilgileri ve gereği rica olunur.

Kayıt Linki: https://zoom.us/meeting/register/tJYufuuqpjMjGNPvlqOcJamOjoTVOyH5ssKQ

Meeting ID: 923 9228 8927

Password: 113213

 

Eğitim içeriği ve Eğitimci Özgeçmişi