2020/118 Dijital Dönüşüm Yönetimi Konulu Webinar Hk.

SİRKÜLER (2020/118)

 

Sayın Üyemiz;                           

 

Bilindiği üzere Covid-19 salgınının dünyada pandemik bir boyuta ulaşması akabinde yüz yüze gerçekleştirilen faaliyetlerin birçoğu dijital mecralar üzerinde yürütülmekte ve bu süreçte  Bölgemiz ihracatçılarının yeni düzene ve dijital dönüşüme uyum sağlamaları büyük önem arz etmektedir.

Bu kapsamda, Birliğimizce 15 Eylül 2020 Salı günü 14:00-17:00 saatleri arasında ihracatçılarımıza yönelik ve online olarak “Dijital Dönüşüm Yönetimi” konulu, ücretsiz webinar gerçekleştirilecektir.

Bu eğitimle rakiplerin artık sadece çevremiz ve bölgemizdekilerden oluşmadığı,  bugünün küçük şirketlerinin yarın pazar payınızdan da pay alabileceği bilinciyle dijital dönüşüm sürecini gerçekleştirmek adına atılacak adımların yol haritası çıkarılacaktır.

Bahse konu eğitim  “Zoom Video Konferans” uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecek olup, başvuruların sadece internet aracılığıyla kabul edildiği söz konusu eğitime katılabilmek için https://zoom.us/webinar/register/WN_k4j4dBp3SNGwheL17-eI1Q adresi üzerinden başvuru yapılarak kayıt olunması gerekmektedir.

Eğitim programı içini sınırlı kontenjan bulunmakta olup, eğitim içeriği, eğitmen özgeçmişi ve katılım için gerekli bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bilgileri ve gereği rica olunur.

 

 

Kayıt Linki: https://zoom.us/webinar/register/WN_k4j4dBp3SNGwheL17-eI1Q

Webinar ID: 925 6015 8237

Password: 710610

 

Eğitim içeriği

Eğitmen özgeçmişi