2020/109 Yeni Normalde Dış Ticaret 8 Adımda Doğu Afrika'ya Güvenli İhracat Konulu Webinar Hk.

Sayın Üyemiz;                           

 

Bilindiği üzere Covid-19 salgınının dünyada pandemik bir boyuta ulaşması akabinde yüz yüze gerçekleştirilen faaliyetlerin birçoğu dijital mecralar üzerinde yürütülmekte ve bu süreçte  Bölgemiz ihracatçılarının mevcut pazarlarını korumaları kadar yeni pazarlarda bağlantılar kurmaları da büyük önem arz etmektedir.

Bu kapsamda Birliğimizce 3 Eylül 2020 Perşembe günü 14:30-16:00 saatleri arasında ihracatçılarımıza yönelik ve online olarak Yeni Normalde Dış Ticaret: 8 Adımda Doğu Afrika'ya Güvenli İhracat konulu, ücretsiz webinar gerçekleştirilecektir.

T.C. Ticaret Bakanlığı, T.C. Nairobi Büyükelçiliği ve TED Üniversitesi'nden alanında uzman konuşmacıların tavsiyelerine erişme imkanı sunan webinar ile birlikte firmalarımız dış ticaret hacimlerini arttırabilecek ve Doğu Afrika pazarı hakkında detaylı bilgiye sahip olabilecektir.

Webinarımız aşağıdaki konuları kapsamaktadır:

  • Sanal Küreselleşme ve Dijital Diplomasi
  • Doğu Afrika Pazarı ve Alt Bölgelere Genel Bakış
  • Yeni Normalde Güncel Trendler
  • Türk Girişimciler İçin Doğu Afrika Pazarına Açılmak                                                                                                              

Bahse konu eğitim  “Zoom Video Konferans” uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecek olup, başvuruların sadece internet aracılığıyla kabul edildiği söz konusu eğitime katılabilmek için https://us02web.zoom.us/webinar/register/9115974941760/WN_tMJdqVL3RMiMAalsGQOzgA adresi üzerinden başvuru yapılarak kayıt olunması gerekmektedir.

Bilgilerine sunulur