2023/119 E-ihracata Yönelik Destekler Konulu Fiziki Eğitim Hk.

Sayın Üyemiz,

Bilindiği üzere firmalarımızın e-ihracata hazırlanması, yurt dışı pazarlarda ve pazaryerlerinde Türk ürünlerinin ve markalarının çevrim içi sergilenmesi, tanıtılması, yurt dışı siparişlere yönelik hızlı teslimatın sağlanmasına ilişkin giderlerinin desteklenmesini amaçlayan 5986 sayılı E-İhracat Destekleri Hakkında Karar 25 Ağustos 2022 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanmıştır.

Bu kapsamda; firmalarımızın bahse konu desteklerden maksimum faydayı sağlayabilmeleri amacıyla 29 Mayıs 2023 Pazartesi günü saat 14:00'de Genel Sekreterlik Hizmet Binamızda fiziki olarak “E-İhracata Yönelik Destekler” konulu bir eğitim programı düzenlenecek ve bahse konu programın sunumu T.C. Ticaret Bakanlığı E-İhracat Dijital Pazarlama Davranışsal Kamu Politikaları ve Yeni Teknolojiler Dairesi Başkanı Sn. Hasan ÖNAL tarafından gerçekleştirilecektir.

Eğitim programına halihazırda e-ihracat yapan veya e-ihracata ilgi duyan ancak henüz tecrübesi bulunmayan tüm firmalarımız davetli olup, söz konusu eğitime katılabilmek için https://docs.google.com/forms/d/1WMRCHE3x3d-9qLhacVD89h5lNSRJdySip-FMhXqJMko adresinden başvuru yapılarak kayıt oluşturulması gerekmektedir.

Gereğini rica olunur.

 

Eğitim Tarihi : 29 Mayıs 2023 Pazartesi

Eğitim Saati  : 14:00-17:00

Eğitmen         : Sn. Hasan ÖNAL - Ticaret Bakanlığı E-İhracat Dijital Pazarlama Davranışsal Kamu Politikaları ve Yeni Teknolojiler Dairesi Başkanı

Eğitim Yeri   : Genel Sekreterliğimiz Hizmet Binası 4.Kat Toplantı Salonu (Pazarkapı Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. No: 85/1 Kat:4 Ortahisar-Trabzon)