2022/262 Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Hk.

Sayın Üyemiz,

Ticaret Bakanlığı tarafından TOBB, TİM ve OSBÜK koordinasyonu, Genel Sekreterliğimiz ev sahipliği ve Bölge Ticaret Odaları müşterek organizasyonunda ekte yer alan program çerçevesinde 16-17 Kasım 2022 tarihlerinde Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri” gerçekleştirilecektir.

  • İhracatta Sağlanan Yeni Nesil Devlet Yardımları
  • Ticaret Bakanlığı Kolay İhracat Platformu
  • İhracatta Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları
  • Türk EXİMBANK İhracat Kredi Sigorta ve Garanti Programları
  • E- Ticaret / E-İhracat Uygulamaları
  • Ülke Sunumu Tayland (Tayland Pazarına İhraç İmkanları)

konularında Ticaret Bakanlığı ve EXIMBANK'ın uzman personeli tarafından bilgi aktarımının sağlanacağı seminere katılım; hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Yeni Nesil Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığı'nın güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız, hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.

“Zoom Video Konferans” uygulaması aracılığıyla online olarak gerçekleştirilecek seminere katılım ücretsiz olup; aşağıda yer alan link üzerinden kayıt yaptırılması gerekmektedir. Kayıt yaptıran üyelerimizin e-posta adreslerine katılım linki gönderilecek olup, bu nedenle üyelerimizin e-posta adreslerini doğru girmeleri önemlidir. Seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecektir.

Bilgileri ve gereğini rica olunur.

 

Kayıt Linki      : https://bit.ly/3Dw8B7I
Meeting ID      : 884 4062 3729
Password         : 995520

 

Eğitim Programı