2022/214 Rusya Federasyonu Tataristan Cumhuriyeti Fiziki Ticaret Heyeti Hk.

Sayın Üyemiz;

Türkiye İhracatçılar Meclisinden gelen yazıda; Rusya Federasyonu Tataristan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sn. Rustam MINNIHANOV'un daveti, T.C. Ticaret Bakanlığı, koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonu ile 25-27 Eylül 2022 tarihleri arasında Rusya Federasyonu Tataristan Cumhuriyeti'ne yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Fiziki Ticaret Heyeti gerçekleştirilecek olup, Kazan şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda Rusya Federasyonu Tataristan Cumhuriyeti Sanayi ve Ticaret Bakanlığının davet edeceği iş insanlarıyla görüşmelerin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 29 Ağustos 2022 Pazartesi günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/republic-of-tatarstan-russian-federation-2022/company/register internet adresinde yer alan Başvuru Formu'nun eksiksiz olarak doldurulması gerekmekte olup, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 24.000-TL tahsil edilecektir.

Heyete katılım, başvuru formlarının doldurulması ve ödeme dekontlarının Türkiye İhracatçılar Meclisi'ne ulaştırılmasıyla kesinleşecektir.

Bilgilerinize önemle rica ederim.

Ek: Heyete İlişkin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ve Taslak Programı