2021/347 3D Planı (Dayanıklılık, Değişim, Dönüşüm) Eğitimi

Sayın Üyemiz;

 

Birliğimize üye ihracatçı firmalarımız, gelecekte ihracatçı olmayı arzulayan işletmeler ve dış ticarete ilgi duyan bireyler için Genel Sekreterliğimiz tarafından koordine edilen eğitim faaliyetleri COVID-19 önlemleri çerçevesince çevrimiçi olarak gerçekleştirilmeye devam etmektedir.

Bu çerçevede, Birliğimizce 23 Aralık 2021, Perşembe günü 14:00 – 15:30 saatleri arasında çevrimiçi olarak “3D Planı (Dayanıklılık, Değişim, Dönüşüm) Eğitimi” başlıklı ücretsiz eğitim faaliyeti gerçekleştirilecektir.

Girişimciliğin duayen isimlerinden, “Girişimcilik Hayattır” kitabının yazarı ve kurucusu olduğu Girişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezi ile ülkemizde girişimcilik ekosisteminin oluşmasına yönelik ilk ya da öncü birçok projenin tasarım ve uygulamalarını gerçekleştiren Mehmet Şöhrap SANLI tarafından gerçekleştirilecek sunumda; ister hızlı büyüme fırsatı yakalasın, ister yavaşlamadan olumsuz etkilensin tüm şirketlerin gözden geçirmesi gereken unsurlar, yapması gereken çalışmalar aktarılacak olup, bu hazırlığı yapmak isteyen şirketlere bir rehber olarak yol gösterilmesi amaçlanmaktadır.

Peki nedir 3D Planı?

1-Dayanıklılığı Artır; Mali dayanıklılık yeterli mi? Başka hangi faktörlerde dayanıklı
olmalıyız?
2-Değişime Uyum Göster; Değişim hep yok muydu? Şimdi değişim daha mı hızlı?
3-Dönüşümü Başlat; Hemen mi? Ve ne yönde? Peki, nasıl yöneteceğiz?

sorularının cevaplarının verileceği “Zoom” video konferans uygulaması aracılığıyla çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek olan etkinliğe katılım için kayıt zorunludur. Kayıt ve bağlantı için gerekli bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bilgileri ve gereğini rica ederim.

e-imzalıdır
İdris ÇEVİK
Genel Sekreter

 

Kayıt Linki : https://bit.ly/3pY3wNv

Meeting ID  : 823 9153 9586

Password     : 917793