2020/84 Dış Ticarette E-ticaret ve B2B Pazarında Müşteri Bulma Yöntemleri Online Eğitim Programı Hk.

 

 Sayın Üyemiz;

 

Bilindiği üzere Covid-19 salgınının dünyada pandemik bir boyuta ulaşması akabinde yüz yüze gerçekleştirilen faaliyetlerin birçoğu dijital mecralar üzerinde yürütülmekte ve bu süreçte  Bölgemiz ihracatçılarının e-Ticaret imkanlarını kullanması ve B2B Pazarında yeni müşteriler bulması büyük önem arz etmektedir.

Bu kapsamda Birliğimizce 8 Temmuz 2020 Çarşamba günü 14.00-17.00 saatleri arasında ihracatçılarımıza yönelik ve online olarak “Pandemi Sonrası Yeni Normalde Dış Ticarette e-ticaret ve B2B Pazarında Müşteri Bulma Yöntemleri” konulu ücretsiz eğitim programı gerçekleştirilecektir.

Bahse konu eğitim  “Zoom Video Konferans” uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecek olup, başvuruların sadece internet aracılığıyla kabul edildiği söz konusu eğitime katılabilmek için https://zoom.us/webinar/register/WN_vK3J0qF2QOyDYmS202dT8g adresi üzerinden başvuru yapılarak kayıt olunması gerekmektedir.

Eğitim programı içini sınırlı kontenjan bulunmakta olup, içerik ve eğitmen özgeçmişine ilişkin bilgiler http://www.dkib.org.tr/files/downloads/Gundem/DKIB_Dış Ticarete Yönelik e-Ticaret Online Egitimi.pdf adresinde ayrıca yer almaktadır.

Bilgilerinize sunulur

 

KAYIT LİNKİ :
https://zoom.us/webinar/register/WN_vK3J0qF2QOyDYmS202dT8g 
Not : Kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresinize katılım için gerekli link gönderilecektir.

TOPLANTI TARİH ve SAATİ :
08 Temmuz 2020 – Çarşamba Saat : 14:00 – 17:00