Ticaret Bakanlığına Trabzonlu Hemşehrimiz Sayın Dr. Mehmet Muş'un Atanması, Doğu Karadeniz Bölgesi İhracatçılarını Sevince Boğdu

TİCARET BAKANLIĞINA TRABZONLU HEMŞEHRİMİZ SAYIN DR. MEHMET MUŞ'UN ATANMASI

DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ İHRACATÇILARINI SEVİNCE BOĞDU

 
Ticaret Bakanlığına Trabzonlu hemşehrimiz Sayın Dr. Mehmet MUŞ'un atanması, Doğu Karadeniz Bölgesi ihracatçılarını sevince boğdu.  

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Saffet KALYONCU; bilgi, tecrübe ve vizyonu ile Ülkemiz siyasi hayatına büyük katkıları olan Kıymetli Hemşehrimiz Sayın Mehmet MUŞ'un Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından Ticaret Bakanı olarak görevlendirmesinin Bölge ihracatçılarımızı ziyadesiyle memnun ederek gururlandırdığını ifade etti ve Ticaret Bakanı Sayın Mehmet MUŞ'un Ülkemiz ihracatına çok önemli katkıları olacağını belirterek, Sayın Bakana hayırlı olsun dileklerini sundu. 

Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi GÜRDOĞAN da yaptığı açıklamada;  Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Trabzon Sürmeneli olan değerli hemşehrimiz Sayın Mehmet MUŞ'un Ticaret Bakanlığına atanmasının Bölge ihracatçılarını sevince boğduğunu belirterek, daha önceki görevlerinde üstün hizmetlerde bulunan Ticaret Bakanı Sayın Mehmet MUŞ'un sahip olduğu tecrübe ve vizyonu ile hem Ülke ve hem de Trabzon ve Doğu Karadeniz Bölgesi ihracatına çok büyük katkı yapacağına inandıklarına değinerek,  Sayın Bakanımızla birlikte Bölge ihracatının çok daha üst rakamlara ulaşması konusunda Doğu Karadeniz Bölgesi ihracatçılarının daha büyük bir şevkle çalışmalar yapacaklarını ifade etti.