2020/130 Uygulamalı İhracat ve Satışın Sırları Webinarı Hk.

SİRKÜLER (2020/130)

 

Sayın Üyemiz;                           

 

Bilindiği üzere Covid-19 salgınının dünyada pandemik bir boyuta ulaşması akabinde yüz yüze gerçekleştirilen faaliyetlerin birçoğu dijital mecralar üzerinde yürütülmekte ve salgın sürecinin üretimden ticarete yansımasına kadar birçok etkisi yeni stratejilerin üretilmesini gerekli kılmaktadır.

Bu kapsamda, Birliğimizce 23-24 Eylül 2020 Çarşamba ve Perşembe günleri 14:30-17:30 saatleri arasında ihracatçılarımıza yönelik ve online olarak “Uygulamalı İhracat – Satışın Sırları” konulu, ücretsiz webinar gerçekleştirilecektir.

Deneyimli eğitimci Murat ODACI tarafından gerçekleştirilecek bu eğitimle, firmalarımızın ihracat çabalarını yönlendirebilecekleri en uygun, katma değeri en yüksek pazarları ve bu pazarlardaki potansiyel alıcı firmaları tespiti konusunda uygulama kabiliyetlerinin arttırılması amaçlanmaktadır.

Bahse konu eğitim  “Zoom Video Konferans” uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecek olup, başvuruların sadece internet aracılığıyla kabul edildiği söz konusu eğitime katılabilmek için https://zoom.us/webinar/register/WN_K61EPFztSZq-aOOe6-bfDw adresi üzerinden başvuru yapılarak kayıt olunması gerekmektedir.

Eğitim programı içini sınırlı kontenjan bulunmakta olup, eğitim içeriği, eğitmen özgeçmişi ve katılım için gerekli bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bilgileri ve gereği rica olunur.

 

 

Kayıt Linki: https://zoom.us/webinar/register/WN_K61EPFztSZq-aOOe6-bfDw

Webinar ID: 959 2440 8616

Password: 792277

 

Eğitim içeriği