2019/19 - DOKA TEKNİK DESTEĞİ KAPSAMINDA ActionCOACH EĞİTİM PROJESİ Hk.

DOKA- DOĞU KARADENİZ KALKINMA AJANSI  TEKNİK DESTEĞİ KAPSAMINDA

ActionCOACH EĞİTİM PROJESİ

Sayın Üyemiz;

Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliğimiz tarafından hazırlanan ve DOKA- Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı 2019 yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenmesine karar verilen (TR90/19/TD/0020) referans nolu "ActionCOACH Yaklaşımı ile Bölge Dış Ticaret İşletmelerinin Geleneksel Yapılanma ve Çalışma Modeline Alternatif Bir Bakış” adlı projenin 29-30 Nisan 2019 tarihleri arasında yürütülmesi ve tamamlanması planlanmaktadır.

 Eğitim müfredatı ekte yer alan sözkonusu proje kapsamındaki seminerlere üye firmalarımızın üst yönetim kademesindeki temsilcileri ve/veya ilgili departman çalışanlarının katılması hedeflenmektedir. Proje kapsamındaki eğitimler 25 kişi ile sınırlı olup eğitim sonunda katılımcılara DOKA görünürlüğünde sertifika verilecektir.

Bu kapsamda 29-30 Nisan 2019 tarihlerinde Birliğimiz üye firmalarına yönelik olarak Trabzon'da düzenlenmesi planlanan sözkonusu eğitimlere katılım için ekte yer alan başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak Genel Sekreterliğimizin 0(462)326 94 01 – 02 numaralı fakslarına veya sgumuskaya@dkib.org.tr elektronik adresine iletilmesi hususunda;

Bilgileri ve gereği rica olunur.

 

İdris ÇEVİK

Genel Sekreter

 

 EK: 1- Program ve Başvuru Formu

       2- Proje Tanıtım ve Eğitim İçerikleri