2016/51 Özel Sirküler- Eğitim Duyuru Hk.

SİRKÜLER (2016/51)

Sayın Üyemiz,

Dış ticaret ile ilgili firma ve kuruluşlarda çalışan elemanların; bu alandaki bilgi ve becerilerini geliştirmek, dış ticaretin hedeflenen düzeye ulaştırılmasında ve sağlıklı bir yapıya kavuşturulmasında ihtiyaç duyulan nitelikli iş gücünün yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla  2016 yılı faaliyet programı çerçevesinde Birliğimiz ve TTSO Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası müşterek organizasyonunda ve Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi katkılarıyla 6 Ekim 2016 tarihinde TTSO 8. Kat Toplantı Salonunda "Dış Ticarette Ödeme - Teslim Şekilleri, Akreditif Analizleri ve Dış Ticarette Sahtecilik Olayları ve Çözüm Önerileri” konuları altında bölgemiz firmalarına yönelik olarak 1 günlük bir eğitim semineri düzenlenecektir.

 

Katılımda hedef kitlesi bölgemizde faaliyet gösteren mevcut dış ticaret firmalarının temsilcileri ve çalışanlarının yanısıra başlangıç aşamasında olan veya gelecek planları arasında dış ticaretle iştigal etmeyi planlayan firmalar ve çalışanları olarak tespit edilen sözkonusu eğitim seminerine katılmak isteyenlerin aşağıdaki formu doldurarak en geç 5 Ekim 2016, Çarşamba günü mesai bitimine kadar aşağıda yer alan iletişim verileri aracılığıyla Genel Sekreterliğimize iletmeleri gerekmektedir. Program bilgileri ekte yer alan ve uygulamalı bir şekilde aktarılacak olan bahsekonu eğitim seminerine katılım ücretsiz olacaktır.

 

Bilgileri ve gereği rica olunur.

İdris ÇEVİK

Genel Sekreter

Ek: Katılım Formu, Eğitim İçeriği ve Program

 

 

Başvuru Formunu Doldurarak Lütfen Birliğimize ait 0.462.326 94 01 Nolu Faksa veya dkib@dkib.org.tr e-posta adresine gönderiniz.

Eğitim Tarihi ve Yeri : 6 Ekim 2016 Perşembe, TTSO 8. Kat Toplantı Salonu

Eğitim Saatleri : 09:00-09:30 Kayıt / 09:30- 17:00 - Eğitimin başlangıç –bitiş saati

Eğitimci : Abdurrahman ÖZALP (CV ektedir.Tıklayınız.. )